• destek@kurumsalit.com
  • Çalışma Saatleri: 8:00 – 18:00
  • 27 Kasım 2023
  • Kurumsal IT

IFP33 Serisi: Dokunmatik Ekran ve Çok Yönlü Yazılım ile Kapsamlı Sınıf Çözümü

İnteraktif Dersler İçin Mükemmel Entegrasyon

 

IFP33 Serisi ViewBoard 4K İnteraktif Ekranlar | 65” – 75” – 86”

 IFP33 Serisi ViewBoard, Android 11 işletim sistemi desteğiyle gelecekte Android 13'e yükseltme olanağı sunarak interaktif deneyimleri 40 dokunma desteği ile zenginleştiriyor. Aynı zamanda, Type-C bağlantı noktası ve 65W güç desteği ile tek bir kablo kullanarak cihazı hızlıca şarj etme imkanı sağlıyor. Interaktif dersler için myViewBoard ekosistemiyle entegre çalışırken, myViewBoard Manager ile uzaktan kolay yönetim sağlayarak cihazın kullanımını pratik hale getiriyor.

 

Zenginleştirilmiş Öğrenme Deneyimi için Çoklu Görev Yetenekleri 

Dersleri ve etkinlikleri bölünmüş ekran özellikleriyle geliştirin. Resim içinde Resim modunda video izlerken aynı anda ViewBoard üzerinde çizim yapabilirsiniz. Alternatif olarak, Resim Modu ile aynı anda 2 pencereye kadar görüntülemek için test sorularının yanındaki bir pencereye notlar ekleyebilirsiniz.

 

Sorunsuz Yazma için Sezgisel İşbirliği 

Ultra-Fine Touch teknolojisi ve çift kalem özellikleriyle 40 temas noktasına sahiptir. İki kalem arasında geçiş yaparak çizgi rengini ve kalınlığını kolayca değiştirebilir, gelişmiş bir kağıt üzerine kalemle yazma deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

USB-C ile Sınıf Kurulumunu Basitleştirin 

USB-C tek kablolu çözümle basitliği ve rahatlığı kucaklayın. Herhangi bir uyumlu cihaz takarak anında multimedya oynatmanın ve yıldırım hızında veri aktarımının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, 65W'a kadar güç dağıtımıyla, derli toplu bir çalışma alanını korurken dizüstü bilgisayarınızı bile şarj edebilirsiniz.

 

ViewBoard Cast Düğme

Tak ve Çalıştır Yalnızca tek bir tıklamayla ekranınızı kolayca yansıtın ve dizüstü bilgisayarınızdaki içeriği ViewBoard sunum ekranı ile paylaşın. ViewBoard Cast Düğme ek bir yazılım indirip kurma ihtiyacını ortadan kaldırıyor, beyin fırtınası yapmaya daha fazla zaman kalmasını sağlıyor ve senkronizasyon sorunlarını çözüyor.

Sıkça Sorulan Sorular

IFP33 Serisi: Dokunmatik Ekran ve Çok Yönlü Yazılım ile Kapsamlı Sınıf Çözümü

IFP33 Serisi, ViewBoard 4K İnteraktif Ekranlar arasında yer alan bir ürün serisidir. Android 11 işletim sistemini destekler, 40 dokunma noktasına sahiptir ve myViewBoard ekosistemi ile entegre çalışır. Ayrıca, Type-C bağlantı noktası ve 65W güç desteği gibi özelliklere sahiptir.

IFP33 Serisi, 65 inç, 75 inç ve 86 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu sunar.

IFP33 Serisi, Android 11 işletim sistemini kullanmaktadır ve gelecekte Android 13'e yükseltme olanağı sunabilir.

IFP33 Serisi, interaktif dersler için myViewBoard ekosistemi ile entegre çalışır. Bu sayede öğretmenler, öğrencilere daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunabilir.

IFP33 Serisi, bölünmüş ekran özellikleri ile dersleri ve etkinlikleri geliştirmenize olanak tanır. Aynı anda iki farklı pencerede görüntüleme yapma imkanı sunan Resim Modu da bulunmaktadır.

IFP33 Serisi, Ultra-Fine Touch teknolojisi ve çift kalem özellikleri ile 40 temas noktasına sahiptir. Bu özellikler, yazma deneyimini daha sezgisel ve etkili hale getirir.

IFP33 Serisi, USB-C tek kablolu çözümle basit bir kurulum sunar. Herhangi bir uyumlu cihazı takarak anında multimedya oynatma ve yüksek hızlı veri aktarımı sağlanabilir. Ayrıca, USB-C ile 65W'a kadar güç dağıtımı mümkündür.

Bize Ulaşın!

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

  • Adres Mecidiyeköy, Lati Lokum Sk. 2. Meriç Sitesi D:No: 30, 34387 Şişli/İstanbul

  • E-posta destek@kurumsalit.com

  • Telefon 0850 309 3689